KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12757592
nr 1275 7592
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 40x44 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:13:55
300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler